Kniha návštev

.

Kočky ! Vďaka za tuto stránku, Nashvillu som sa vrátila do tých krásnych čias strávených s vami :) o rok Vám donesiem novú mažoretku, snáď niečo po mame zdedila. Držte sa ! ❤️

Gratulovanie

Je to uzasne ako tancujete ste asi najkrajsi subor na Slovensku drzime vam palce aby sa vam len darilo v mazoretkovom sporte

WAU

Anetka, Wau, super práca...
Teším s, že Ťa máme, si náš pokladík:)

Re:WAU

Vďaka Hanii, poriadny súbor musí mať predsa poriadnu stránku ;D :)

JSTE ŠIKOVNÉ, MILÉ A JEŠTĚ AJ SUPER

Ahojte baby, kočky, devčence, aj devčata, mamičky aj kamošky mažoretek. Jste jistě úžasné (tolik ocenění nemá ani Český fotbalový tým!!!:D)
Mažoretky mám rád, 'aj u nás sú... (ale len do 15 rokov). Kdysi jsem je trénoval v pořadové - tj. správný svižný a vysoký krok... v Karlových Varech, ale to už je hodně dávno na poč. 80 let min. století. Byby, máte suprovú kapitánku - vedúcí Aničku, (Hanku) je mi ako moja sestra, je fakt dobra, a obetavá a laskavá. Je to velké sluníčko :D)
Přeji vám spoustu smíchu, radosti a zábavy z toho co děláte!!! Kočeny nechť sa vám darí a mate radosť z toho čo práve robíte.
pa, pa Dúfam, že dakedy dovidenia!!! Pa, pa Váš fanúšik Pepino Náhlík z Moravy.

Re:JSTE ŠIKOVNÉ, MILÉ A JEŠTĚ AJ SUPER

Ahoj, Pepino, som nesmierne rada, že si sa ozval, nevideli sme sa cez 20 rokov a z toho čo píšeš, vidím, že si sa veľmi nezmenil, stále ten veľký optimista a činiteľ...ďakujem za krásne slová mojim slniečkam, sú fakt super

Pekná stránka

Sme radi, že aj Čačanky majú novú peknú stránku. Pozdravujeme a držíme v novej sezóne palce. Diany

Re:Pekná stránka

Ďakujeme veľmi pekne :)

stránka

Wáu Baška, tá stránka je bombová, super ! :D

:)

Jééj krásne ,,konečne,, vynovená stránka :)

Pridať nový príspevok

Novinky

Rybársky ples 2017

Medzi prvé plesy, ktoré štartujú ich sezónu v Čadci, patrí Rybársky ples. Čačanky pravidelne spestrujú jeho program, tento rok nebolo inak. Predviedli sa s veľkou formáciou a viacerými miniformáciami. Tešíme sa opäť o rok! :)

Celý článok

Sezóna 2016

Nový rok - nové výzvy! Prípravy na nasledujúce súťaže sú v plnom prúde a Čačanky poctivo trénujú nové vymyslené choreografie. V marci nás čaká súťaž v Opave a v apríli sa konajú Majstrovstvá Slovenska v Malackách. Už sa tešíme, kedy sa predvedieme nie len na súťažiach, ale aj na vystúpeniach :) 

Celý článok

Čadčianske kultúrne leto 2015

Ku konci júla sa v Čadci každoročne koná ČKL, kde vystupujú všetci mladí umelci z Čadce - či už speváci alebo tanečníci. Nebudú tam chýbať ani naše Čačanky s niekoľkými vstupmi. Snáď nám počasie dopraje :)

Celý článok

Vystúpenie na Maratóne

Pokyny pre mažoretky

V sobotu mažoretky vystúpia na kysuckom maratóne v Čadci. Predstavia sa s najnovšími choreografiami v nových kostýmoch, s ktorými sa zúčastnili Majstrovstiev Slovenska a neskôr budú fandiť a roztlieskavať bežcom mieriacich do cieľa. Tešíme sa na Vás :)
Celý článok

Rozlúčka Čačaniek

S Majstrovstvami Slovenska zároveň končí súťažná sezóna pre rok 2015, čo pre nás znamená, že si (skoro) oddýchneme od pravidelných tréningov. Tento rok nás naša zlatá trénerka Hanka pozvala na chalupu, kde si urobíme "polesníkovú párty" a zaturistikujeme si. Zároveň aj vyhodnotíme rok 2015. S vystúpeniami však nekončíme! Hneď v júli nás čaká ČKL, ale to už je iný článok. :)

Celý článok

Anketa

Máte radi mažoretky ? :)

Áno ! :) 337 90%
Nie 39 10%

Celkový počet hlasov: 376