FUN CLUB 

 NAŠE MAMIČKY (staršie sestričky, ockovia)

 

V súčastnosti nás na skoro všetkých súťažiach a našich vystúpeniach

sprevádzajú naše mamičky, za čo im veľmi pekne ďakujeme.

Pomáhajú nám s prípravami a venujú nám svoj voľný čas.

Či už rodičia alebo starí rodičia, kamarátky i spolužiačky,

všetci čo nás radi povzbudzujú nás tým nesmierne tešia.

 
 

Novinkou sú naše VYSTUPUJÚCE mamičky. Pri príležitosti 15. výročia Čačaniek boli skvelým spestrením programu. Ich dcéry im zhotovili choreografiu a mamičkám už len ostávalo odtancovať ju pod veľkou dávkou humoru. :) Takisto sa zúčastnili Opavskej rúže 2015, kde má kategória "rodičia" už dlho svoje miesto a mamičky Čačanky neváhali prispieť svojím vtipným vystúpením. Ste naše jednotky ! Veď len vďaka nim sme tu :)

 

 

 

Novinky

Rybársky ples 2017

Medzi prvé plesy, ktoré štartujú ich sezónu v Čadci, patrí Rybársky ples. Čačanky pravidelne spestrujú jeho program, tento rok nebolo inak. Predviedli sa s veľkou formáciou a viacerými miniformáciami. Tešíme sa opäť o rok! :)

Celý článok

Sezóna 2016

Nový rok - nové výzvy! Prípravy na nasledujúce súťaže sú v plnom prúde a Čačanky poctivo trénujú nové vymyslené choreografie. V marci nás čaká súťaž v Opave a v apríli sa konajú Majstrovstvá Slovenska v Malackách. Už sa tešíme, kedy sa predvedieme nie len na súťažiach, ale aj na vystúpeniach :) 

Celý článok

Čadčianske kultúrne leto 2015

Ku konci júla sa v Čadci každoročne koná ČKL, kde vystupujú všetci mladí umelci z Čadce - či už speváci alebo tanečníci. Nebudú tam chýbať ani naše Čačanky s niekoľkými vstupmi. Snáď nám počasie dopraje :)

Celý článok

Vystúpenie na Maratóne

Pokyny pre mažoretky

V sobotu mažoretky vystúpia na kysuckom maratóne v Čadci. Predstavia sa s najnovšími choreografiami v nových kostýmoch, s ktorými sa zúčastnili Majstrovstiev Slovenska a neskôr budú fandiť a roztlieskavať bežcom mieriacich do cieľa. Tešíme sa na Vás :)
Celý článok

Rozlúčka Čačaniek

S Majstrovstvami Slovenska zároveň končí súťažná sezóna pre rok 2015, čo pre nás znamená, že si (skoro) oddýchneme od pravidelných tréningov. Tento rok nás naša zlatá trénerka Hanka pozvala na chalupu, kde si urobíme "polesníkovú párty" a zaturistikujeme si. Zároveň aj vyhodnotíme rok 2015. S vystúpeniami však nekončíme! Hneď v júli nás čaká ČKL, ale to už je iný článok. :)

Celý článok

Anketa

Máte radi mažoretky ? :)

Áno ! :) 337 90%
Nie 39 10%

Celkový počet hlasov: 376